Zeelandweekend 2020
Tijdens het weekend van 11 tot 13 september stond de duikvereniging weer op camping de Klaverweide in Ellemeet. Dit jaar was het de eerste keer dat we met de duikvereniging gingen kamperen. En door alle corona maatregelen was best nog wel spannend of het kampeerweekend door kon gaan. Maar gelukkig bleef de provincie Zeeland open voor vakantiegangers en had de camping maatregelen getroffen door o.a. alle kampeerplaatsen van privé sanitair te voorzien. Dit betekende dat iedereen toegang had tot een eigen toilet en douche een luxe dat door iedereen werd gewaardeerd. De duikvereniging het de beschikking over een eigen veld maar we waren niet de enige duikvereniging op de camping. Er stonden in totaal wel 5 duikverenigingen op de camping.
Een aantal van ons waren al wat eerder gekomen en hadden het geluk om op donderdag bij de Zeelandbrug te duiken toen het nog relatief rustig was. Vanaf vrijdag was het op verschillende duikstekken al stukken drukker maar dat mocht de pret niet drukken want het was mooi weer en er werd veel gezien onderwater want het zicht was goed. Olaf & Angelique hebben zelfs een zeepaardje gezien!
Zaterdag aan het einde van middag werden de clubtenten opgebouwd en stond de BBQ te branden en na een (korte) speech van de voorzitter werd er heerlijk gegeten. Het was weer ouderwets gezellig en ondanks dat het soms een beetje wennen/raar was door alle corona maatregelen hebben we weer een super gezellig kampeerweekend gehad.